Informácie o nás

Sme firma, založená už v roku 1989, ktorá už 27 rokov (rozhodnutie o podnikaní, neskôr živnostenský list, založenie s.r.o. 2004) úspešne pôsobí na slovenskom trhu s betónovými výrobkami a pletivom. V začiatkoch sa firma špecializovala na injektáže a statické zabezpečovanie stavieb a objektov, kde sme získali veľa skúseností s hodnotením pevnosti rôznych výrobkov používaných v stavebníctve. Tieto poznatky dodnes využívame na neustále skvalitňovanie našich betónových výrobkov a ich posudzovanie. Skúsenosti zo zakladania stavieb, pilotáž, mikropilotáž, injektáž stavieb od roku 1983 sú 32 ročné skúsenosti s betónom a injektážnymi hmotami. Dá sa povedať, že o betóne a výrobkoch z tohto trvácneho materiálu už niečo vieme a v súčastnosti ich aplikujeme do našej výroby betónových výrobkov. Ale taktiež ideme s dobou a neustále sledujeme nové poznatky a štúdie, ktorými zdokonalujeme kvalitu a výzor našich výrobkov.

Dnes evidujeme veľa produktov a náš sortiment stále dopĺňame. Vyrábame výrobky s povrchovou úpravou - klasický a vymývaný betón. Vymývaný betón je možný s úpravou mokrý efekt, farbený betón (celo farbený aj povrchovo farbený s nenasiakavou úpravou, betón imitácia -drevo, kameň, tehly).

Naše betónové výrobky sú vyrábané vibroliatím z vysokokvalitného betónu s prídavkom chemických spevňujúcich látok, preto majú naše výrobky dlhodobú odolnosť voči mrazom, oderuvzdornosť, pevnosť, zachovávajú si svoj estetický vzhľad a dlhú životnosť.

Sme predajcami najkvalitnejších slovenských pletív a plotov s kompletným príslušenstvom drôtov a bránok. Realizujeme aj dopravu a montáž týchto komodít.

Taktiež vyrábame, dopravíme a namontujeme kvalitné betónové ploty (vymývané, farbené).

Realizujeme zemné práce s odvozom zeminy, vŕtanie dier a štiepanie dreva minibágrom CAT 302,5.

Prevoz strojov do 2850 kg.

Dlhodobou filozofiou našej firmy je kvalita výrobkov, prijateľná cena a spokojní zákazníci!!!